Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że już 10 lutego w ofercie MetroTv pojawi się nowy kanał Polsat DOKU HD, który zostanie dołączony do pakietów: Ekonomiczny HD, Startowy+ HD, Optymalny+ HD, Bogaty+ HD.

Opis programu:
POLSAT DOKU HD – nowy kanał dokumentalny dla pasjonatów historii, nauki, widzów zainteresowanych problemami współczesnego świata oraz fanów programów podróżniczo – przyrodniczych.

Będzie to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty, jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe. W kanale zobaczymy programy emitowane w zagranicznych stacjach telewizyjnych m.in. BBC, National Geographic, Discovery, History, Sky Vision, Arte, ZDF a nawet w japońskiej telewizji NHK. Polsat Doku współpracuje także z Against Gravity – dystrybutorem dokumentów, które zyskały uznanie na międzynarodowych festiwalach.

POLSAT DOKU HD to ponad 600 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD.