Na smartfonie? Na tablecie? Na komputerze? Metro TV. Twój sposób na telewizję.

 

Metro TV to usługa stworzona z myślą o tych, którzy kochają telewizję, jednak nie zawsze mają czas lub możliwość oglądania jej w tradycyjny sposób na telewizorze.

To innowacyjne rozwiązanie dla wszystkich mobilnych, którzy nie zawsze mogą spędzić czas przed telewizorem. Jednocześnie nie rozstają się ze swoim smartfonem, a tablet i komputer znajduje się zawsze w zasięgu ich ręki.

To wreszcie propozycja dla tych, którzy chcą w pełni decydować gdzie, jak i kiedy oglądają swoje ulubione programy oraz seriale.

Metro TV to oferta dla Ciebie, abyśmy mógł oglądać telewizję, tak jak lubisz .

Odwiedź stronę:

www.metrotv.pl 

Zyskuj z Metro TV.
Bezpłatny dostęp online. Płacisz tylko za abonament TV, a dostęp do telewizji na smartfonie, tablecie i komputerze masz za darmo.

Mnóstwo kanałów. Możesz cieszyć się dostępem aż do kilkudziesięciu kanałów o różnej tematyce. Liczba kanałów jest ciągle powiększana. K liknij tutaj i sprawdź aktualnie dostępne kanały. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Brak ograniczeń. Chcesz oglądać telewizję na wielu urządzeniach albo po prostu zapewnić rozrywkę nie tylko sobie, ale także swoim bliskim? Metro TV może działać niezależnie aż na 3 różnych sprzętach!

Elastyczność i wygodę. Właśnie przegapiłeś swój serial lub nie możesz oglądać ulubionych programów, bo w tym czasie jesteś w pracy? Dzięki usłudze C atchUP dostępnej na wybranych kanałach możesz dowolnie przewijać wybrane programy aż do 24h wstecz, dzięki czemu już nigdy nic Cię nie ominie.

Innowacyjne rozwiązania. Myślisz, że to wszystko? Dzięki nowoczesnej usłudze przypomnień możesz ustawić powiadomienia SMS oraz e-mail, które przypomną Ci np. o nadchodzącym filmie, meczu lub wielu innych programach.

Nieustanny rozwój. Szukasz innych nowinek technologicznych? Już wkrótce będziesz mógł również nagrywać programy, aby potem odtwarzać je w dowolnym momencie.