Wszystkie 51 meczów na żywo bez reklam wyłącznie w kanałach premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 w Insport

Wszystkie 51 meczów, będzie można zobaczyć wyłącznie w specjalnie utworzonych kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD.

Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy.

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO2016 będzie transmitowane na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Kanały wystartują 10 czerwca 2016. Po raz pierwszy Telewizja Polsat uruchomia tego typu kanały, które w okresie 10.06-10.07.2017 będą w pełni dedykowane turniejowi finałowemu bez żadnych reklam. To prawdziwa gratka dla fanów piłki nożnej!

Polsat Sport 2 HD jako kanał wiodący będzie transmitował większość spotkań na żywo, natomiast Polsat Sport 3 HD pokaże powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem, tak by kibice mogli zobaczyć mecze w dogodnej dla siebie porze. Polsat Sport 3 HD pokaże także mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

Wszystkim 51 meczom transmitowanym na żywo będą towarzyszyć wielogodzinne studia prowadzone na żywo – przed, w przerwie i po meczu bez żadnych przerw reklamowych. W ich trakcie komentatorzy, eksperci, goście specjalni będą na bieżąco relacjonować turniej finałowy. Komentować będą najlepsi profesjonaliści i znawcy piłki nożnej w Polsce – dziennikarze i eksperci tacy jak: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Włodzimierz Lubański, Jacek Ziobro, Jacek Zieliński czy Czesław Michniewicz. Będziemy zawsze tam gdzie gra polska drużyna i kibicują jej najlepsi na świecie polscy kibice. Nasi reporterzy będą obecni we wszystkich dziesięciu francuskich miastach, w których rozgrywane będą mecze. Pokażą wszystkie „smaczki i niuanse”. Na stałe będą towarzyszyć naszej reprezentacji w jej bazie przygotowawczej La Baule-Escoublac, w której zlokalizowane będzie jedno z naszych studiów. Będziemy obserwować każdy dzień naszych piłkarzy, dzięki czemu miliony polskich kibiców dowiedzą się przede wszystkim jak przebiegają przygotowania do meczów, ale także m.in. co jedzą nasi piłkarze, jak się relaksują i jakie panują nastroje w drużynie. Odwiedzimy strefy kibica i sprawdzimy jaka atmosfera panuje zarówno w miastach „polskich” meczów w Paryżu, Nicei i Marsylii ale również we wszystkich innych turniejowych miastach Francji. To wszystko po to, aby zaspokoić gusta zarówno najzagorzalszych znawców futbolu, jak i tych, którzy chcą w ciągu 31 dni Mistrzostw Europy poczuć emocje związane z turniejem finałowym najpopularniejszej gry zespołowej na świecie!

Polscy widzowie zobaczą ponad 200 godzin relacji i komentarzy na żywo, „na gorąco”, realizowanych w najwyższej jakości prosto ze wszystkich stadionów i miast, bazy polskich piłkarzy w La Baule-Escoublac we Francji, studia w Warszawie oraz ośrodków treningowych poszczególnych reprezentacji.

Podsumowując w Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD zobaczymy:

  • Wszystkie 51 meczów na żywo bez żadnych przerw reklamowych!
  • Ponad 200 godzin relacji na żywo w ciągu miesiąca!
  • Ekskluzywne materiały z meczów i pobytu reprezentacji Polski we Francji!
  • Wielogodzinne studia z obszernymi analizami!
  • Najlepsi komentatorzy, eksperci i goście specjalni!
  • Relacje pokazujące atmosferę panującą we wszystkich meczowych miastach Francji!

 

Cena za pakiet kanałów Polsat Sport2 HD i Polsat Sport3 HD: 99zł