Aktualności

Agenci do zadań specjalnych. Premiera 4 sezonu serialu w AXN

Agenci do zadań specjalnych. Premiera 4 sezonu serialu w AXN

17-05-2024

Jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych. Stworzony przez zdobywcę Emmy, Dicka Wolfa, i ekipę stojącą za sukcesem serii „Prawo i Porządek”. Historia zespołu agentów FBI pracujących nad najtrudniejszymi sprawami na ulicach Nowego Jorku z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa.  Premiera 4. sezonu serialu „FBI” już w poniedziałek 27 maja o 21.05 w AXN.

Serial „FBI” opowiada historię agentów pracujących w nowojorskim oddziale amerykańskiego Federalnego Biura Śledczego.  Elitarna jednostka, złożona z najlepszych specjalistów, wykorzystuje wszystkie swoje umiejętności, intelekt i najnowsze technologie w najważniejszych sprawach kryminalnych. Wszystko po to, żeby chronić kraj i mieszkańców jednego z największych miast świata. Cały zespół pracuje nad sprawami z zakresu terroryzmu, przestępczości zorganizowanej oraz szpiegostwa. W nowym sezonie agenci zmierzą się m.in. z cyberatakiem na szpital dziecięcy i atakiem bombowym na budynek sądu.

– To zawsze jest cud, kiedy serial odnosi sukces. Naprawdę, bo jest tyle decyzji do podjęcia i tyle różnych opinii, które muszą się zgrać, żeby coś z tego wyszło. A nawet wtedy nie wiesz do końca, co udało się stworzyć, więc musisz się tego dowiedzieć, a potem to rozwijać i budować. Dlatego twierdzę, że jeśli chodzi o pierwszy rok tworzenia serialu, to nie ma na to recepty. – mówiła o sukcesie serialu Missy Peregrym, wcielająca się w rolę Agentki Specjalnej Maggie Bell.

Krytycy docenili serial za świetną strukturę fabuły, chemię miedzy postaciami na ekranie i realistyczny scenariusz oparty na prawdziwej pracy FBI. W „FBI” występują Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Alana de la Garza, John Boyd oraz Katherine Renee Kane.

fot. AXN

Zobacz inne aktualności:

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

12-06-2024

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

Zajrzyj za kulisy życia na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego na świecie i zobacz, jak młode pary wybierają wymarzone miejsce na ślub dzięki dwóm nowym produkcjom lifestylowym, które pojawią się w AXN Spin. Włącz AXN White i poznaj historię miłosną Achillesa i Meliny w fascynującym […]

Zobacz
Czerwiec na kanale Extreme Channel

12-06-2024

Czerwiec na kanale Extreme Channel

Długo wyczekiwane wydarzenie na kanale Extreme Channel – NXT Battleground! Battleground odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, co oznacza, że jest to pierwsze w historii wydarzenie WWE, które będzie miało miejsce na niesamowitej, najnowocześniejszej arenie eventowej i produkcyjnej o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. […]

Zobacz
Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

03-06-2024

Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

Uprzejmie informujemy, że kanał  Red Top TV zmienił nazwę na ViDocTV1.

Zobacz