Aktualności

Czerwiec pełen żużla w ELEVEN SPORTS

Czerwiec pełen żużla w ELEVEN SPORTS

17-05-2024

W czerwcu w ELEVEN SPORTS będzie królować speedway w najlepszym światowym wydaniu. Na pierwszy plan wysuwają się mecze PGE Ekstraligi, w których zaprezentuje się między innymi broniący tytułu mistrzowskiego ORLEN OIL MOTOR Lublin. Ponadto widzowie stacji będą mogli obejrzeć spotkania szwedzkiej BAUHAUS-Ligan i duńskiej SpeedwayLigaen, a więc innych czołowych lig europejskich, w których występują Polacy.

 

PGE EKSTRALIGA (liga polska)
Najważniejsze transmisje:
ORLEN OIL MOTOR Lublin – ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, 7 czerwca
FOGO UNIA Leszno – KS APATOR Toruń, 21 czerwca 

Od początku obecnego sezonu PGE Ekstraligi mistrzowskie aspiracje potwierdza broniący tytułu ORLEN OIL MOTOR Lublin. Bartosz Zmarzlik i spółka wygrywają mecz za meczem i pokazują, że pokonanie ich będzie dla pozostałych klubów nie lada wyzwaniem. Na czele grupy pościgowej są BETARD SPARTA Wrocław z niezawodnym Artiomem Łagutą oraz EBUT.PL STAL Gorzów z niezwykle szybkim Martinem Vaculíkiem. W czerwcu odbędą się dwie ważne rundy, które pokażą, kto obok tych drużyn ma największe szanse, by w fazie play-off powalczyć o najwyższe cele. Widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli obejrzeć między innymi starcie Motoru z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Zespół z Lublina ma po swojej stronie więcej atutów, ale warto przypomnieć, że to właśnie grudziądzanie byli ostatnią ekipą PGE Ekstraligi, która go pokonała. W innym istotnym spotkaniu FOGO UNIA Leszno zmierzy się z KS APATOREM Toruń. Jedną z atrakcji tego widowiska będzie pojedynek Janusza Kołodzieja z Robertem Lambertem. To jedni z najlepiej punktujących zawodników w bieżących rozgrywkach. 

BAUHAUS-LIGAN (liga szwedzka)
Najważniejsze transmisje:
Lejonen Gislaved – Västervik Speedway, 11 czerwca
Smaderna Eskilstuna – Vargarna Speedway, 25 czerwca

Szwedzka liga żużlowa wzbudza duże zainteresowanie wśród kibiców w naszym kraju, bo na jej torach występuje aż trzydziestu Polaków. Wśród nich są między innymi Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Jarosław Hampel oraz bracia Piotr i Przemysław Pawliccy. W zmaganiach biorą udział także inni znani fanom speedwaya zawodnicy, tacy jak Daniel Bewley, Max Fricke, Robert Lambert, Andrzej Lebiediew, Václav Milík czy Tai Woffinden. W czerwcu ELEVEN SPORTS pokaże między innymi spotkania Lejonen Gislaved z Västervik Speedway i Smederny Eskilstuna z Vargarną Speedway.

 

SPEEDWAYLIGAEN (liga duńska)
Transmisje w środowe wieczory 

SpeedwayLigaen jest zaliczana do czołowych żużlowych lig w Europie. W kadrach sześciu z siedmiu zespołów znajduje się w sumie dziewięciu polskich zawodników, w tym Patryk Dudek, Tobiasz Musielak, Bartosz Smektała i Kacper Woryna. Gwiazdami rozgrywek są także między innymi Jason Doyle, Leon Madsen, Mikkel Michelsen i Nicki Pedersen. W czerwcu, dzięki transmisjom w ELEVEN SPORTS, kibice będą mogli obejrzeć szlagierowe spotkania odbywające się w środy na duńskich torach. 

Zobacz inne aktualności:

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

12-06-2024

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

Zajrzyj za kulisy życia na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego na świecie i zobacz, jak młode pary wybierają wymarzone miejsce na ślub dzięki dwóm nowym produkcjom lifestylowym, które pojawią się w AXN Spin. Włącz AXN White i poznaj historię miłosną Achillesa i Meliny w fascynującym […]

Zobacz
Czerwiec na kanale Extreme Channel

12-06-2024

Czerwiec na kanale Extreme Channel

Długo wyczekiwane wydarzenie na kanale Extreme Channel – NXT Battleground! Battleground odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, co oznacza, że jest to pierwsze w historii wydarzenie WWE, które będzie miało miejsce na niesamowitej, najnowocześniejszej arenie eventowej i produkcyjnej o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. […]

Zobacz
Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

03-06-2024

Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

Uprzejmie informujemy, że kanał  Red Top TV zmienił nazwę na ViDocTV1.

Zobacz