Aktualności

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

Ekskluzywne rejsy, niesamowite historie miłosne i nostalgiczne seriale w czerwcu na kanałach AXN

12-06-2024

Zajrzyj za kulisy życia na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego na świecie i zobacz, jak młode pary wybierają wymarzone miejsce na ślub dzięki dwóm nowym produkcjom lifestylowym, które pojawią się w AXN Spin. Włącz AXN White i poznaj historię miłosną Achillesa i Meliny w fascynującym greckim serialu dramatycznym, a także losy rodziny budującej życie na amerykańskiej prerii. Cofnij się w czasie dzięki najpopularniejszym serialom z lat 90-tych. w AXN Black. 

Prowadzony przez znanego kanadyjskiego eksperta w dziedzinie nieruchomości i projektowania Tommy’ego Smythe’a, program „Gdzie powiem tak?” zabiera narzeczonych w podróż po trzech zupełnie wyjątkowych przestrzeniach, w których mógłby odbyć się ich wymarzony ślub. Niezależnie od tego, czy jest to średniowieczny zamek, rustykalna wiejska stodoła, czy elegancki koktajl bar na dachu wieżowca, Tommy przedstawia najlepsze opcje, które pomogą parze wybrać miejsce marzeń na swój ślub.  Widzowie poznają wybór młodej pary dopiero w dniu ślubu. Premiera serialu „Gdzie powiem tak?” we wtorek 11 czerwca o 16:55. Najnowsze podwójne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:55 i 17:25 w AXN Spin.

„Najdroższy rejs świata” przedstawia życie na pokładzie najbardziej luksusowego statku wycieczkowego świata, Seven Seas Explorer. Serial odkrywa tajemnice tego pływającego sześciogwiazdkowego hotelu, którego pasażerowie odwiedzają najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Każdy odcinek skupia się na innym aspekcie funkcjonowania statku. To wszystko pozwoli widzom w domu zajrzeć za kulisy wszystkiego, co składa się na zapewnienie niezapomnianych wrażeń na pokładzie najdroższego statku wycieczkowego na świecie. Premiera serialu „Najdroższy rejs świata” w środę 12 czerwca o 15:55. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 15:55 w AXN Spin.

„Winnice miłości” to opowieść o zakazanej miłości Achillesa (Andreas Georgiou) i Meliny (Eleni Vaitsou). Przeznaczeni sobie kochankowie spotykają się na dzień przed ślubami z innymi partnerami. Spędzają razem jedną szaloną noc w Atenach. Są obiecani innym partnerom, ale nie będą mogli powstrzymać swojego toksycznego uzależnienia od siebie nawzajem. Ich zakazana i namiętna miłość wywróci życie wszystkich do góry nogami. Nowe odcinki 2. sezonu serialu „Winnice miłości” od poniedziałku do piątku o 19:45 w AXN White.

Dramat oparty na serii książek Laury Ingalls Wilder „Mały domek”. „Domek na prerii” opowiada o życiu prostej, rolniczej rodziny Ingalls: Charlesa, Caroline, Mary, Laury, Carrie i Grace, którzy osiedlają się w uroczym domku nad brzegiem Plum Creek w pobliżu małego miasteczka Walnut Grove pod koniec XIX wieku. Serial, którego narratorką jest Laura, opowiada o jej prostym wychowaniu na farmie od dzieciństwa aż do dorosłości, kiedy zakłada własną rodzinę. Premiera 6. sezonu serialu „Domek na prerii” w środę 12 czerwca o 16:30. Najnowsze podwójne odcinki od poniedziałku do piątku o 16:25 i 17:30 w AXN White.

W serialu „Xena: Wojownicza księżniczka”, Xena (Lucy Lawless), mściwa i okrutna wojowniczka, po spotkaniu herosa Herculesa (Kevin Sorbo) postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Rozpoczyna podróż, aby walczyć o dobro i sprawiedliwość. Wraz ze swoją przyjaciółką Gabrielle (Renee O’Connor) przemierza świat, aby bronić słabszych. Na jej drodze jednak nieustannie stają przeciwnicy, tacy jak Callisto (Hudson Leick) czy Ares (Kevin Smith), który jest w niej szaleńczo zakochany. Premiera serialu „Xena: Wojownicza księżniczka” w czwartek 6 czerwca o 19:00. Nowe odcinki od poniedziałku do piątku o 19:00 w AXN Black.

Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w historii, „Słoneczny patrol” opowiada historię drużyny ratowników ratujących życie na pięknych kalifornijskich plażach. Ich życie prywatne jest pełne problemów, historii miłosnych i wyzwań. Serial przyniósł światową sławę aktorom, w tym Davidowi Hasselhoffowi, Pameli Anderson i Carmen Electrze. Nowe odcinki serialu „Słoneczny patrol” od poniedziałku do piątku o 16:05 w AXN Black.

Zobacz inne aktualności:

Czerwiec na kanale Extreme Channel

12-06-2024

Czerwiec na kanale Extreme Channel

Długo wyczekiwane wydarzenie na kanale Extreme Channel – NXT Battleground! Battleground odbędzie się w UFC APEX w Las Vegas, co oznacza, że jest to pierwsze w historii wydarzenie WWE, które będzie miało miejsce na niesamowitej, najnowocześniejszej arenie eventowej i produkcyjnej o powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. […]

Zobacz
Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

03-06-2024

Zmiana nazwy kanału Red TOP TV na ViDocTV1

Uprzejmie informujemy, że kanał  Red Top TV zmienił nazwę na ViDocTV1.

Zobacz
Maraton bajek z odznaką „Kreatywność” na kanale Polsat JimJam

22-05-2024

Maraton bajek z odznaką „Kreatywność” na kanale Polsat JimJam

W czerwcu na Polsat JimJam najmłodsi będą mieli okazję cieszyć się bajkami z wyjątkową odznaką „Kreatywność„, która inspiruje do swobodnego wyrażania siebie: malowania, rysowania czy układania puzzli. Ta specjalna kategoria nie tylko zabierze dzieci w świat kolorów, kształtów i liczb, ale także nauczy ich nowych […]

Zobacz