Szanowni klienci,

miło nam poinformować, iż po długich i nie łatwych rozmowach udało nam się wprowadzić od najbliższego miesiąca (sierpień 2017) trzy nowe prestiżowe kanały do oferty (Eleven, Eleven Sport, Eleven Sport Extra).

Kanały będą dostępne w konfiguracji:

Pakiet Ekonomiczny – sprzedaż pakietu Eleven za 14,90 brutto

Pakiet Startowy+ HD – sprzedaż pakietu Eleven za 14,90 brutto

Pakiet Optymalny+ HD – kanały dostępne BEZPŁATNIE w ramach pakietu

Pakiet Bogaty+ HD – kanały dostępne BEZPŁATNIE w ramach pakietu

Z okazji wprowadzenia do oferty paczki Eleven w miesiącach sierpień i wrzesień kanały będą bezpłatnie udostępnione również w pakiecie Startowy+ HD, po tym okresie kanały będą wyłączone z tego pakietu i będzie można dokupić je aneksem do umowy lub bezpośrednio z „pilota”.

Numery kanałów w EPG:

Eleven – 230

Eleven Sports – 231

Eleven Extra – 232

 

 


Najważniejszym wydarzeniem sierpnia w ELEVEN SPORTS będzie inauguracja piłkarskich rozgrywek w niemieckiej Bundeslidze, która zadebiutuje na antenach stacji. Widzowie zobaczą również start zmagań w hiszpańskiej LaLiga Santander, włoskiej Serie A TIM i francuskiej Ligue 1 oraz rozpoczynający sezon w Anglii mecz o Tarczę Wspólnoty pomiędzy londyńskimi klubami Chelsea FC a Arsenalem FC. Fani motoryzacji będą się pasjonować wyścigiem Formula 1® o Grand Prix™ Belgii oraz ważnymi spotkaniami Nice 1. Ligi Żużlowej, Speedway Great Britain Premiership i Elitserien.